Znajdziecie tu Państwo szereg informacji dotyczących naszej placówki. Życzymy miłego zwiedzania. :)

  Wstecz
 
Menu

 

CO SIĘ DZIEJE W NASZEJ KLASIE?

ROK SZKOLNY 2016/2017

KLASA IA
wych. Paulina LipkiewiczWYCIECZKA DO PLECIUGI

W środę 1.02.2017r wybraliśmy sie na wycieczkę do teatru lalek Pleciuga w Szczecinie na przedstawienie pt. "Trzy bajki o smoku". Przedstawienie wszystkim się bardzo podobało.

GALERIA ZDJĘĆ

BAL KARNAWAŁOWY

GALERIA ZDJĘĆ

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W środę 25.01.2017 odbyła się również uroczystość z okazji dnia babci i dziadka. Uczniowie przygotowali dla swoich dziadków mini talent show pt. "ja sie wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent", na którym prezentowali swoje uzdolnienia muzyczne, wokalne, taneczne. Następnie wręczyli swoim najbliższym własnoręcznie przygotowane wcześniej prezenty. Wszystkim się bardzo podobało.

GALERIA ZDJĘĆ

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

25.01.2017r. odbyło się uroczyste pasowanie klas 1 na czytelnika biblioteki szkolnej. Na uczniów czekała ciekawa podróż lokomotywa w świat bajek. Pasowanie oczywiście nie odbyło się bez rozwiązania zagadek przygotowanych przez nauczyciela biblioteki oraz przeczytania regulaminu. To była bardzo ciekawa podróż.

GALERIA ZDJĘĆ

KLASOWE ANDRZEJKI

Dnia 30.11 odbyły się andrzejki klasowe w klasie 1a. Dla dzieci przygotowane były wróżby, słodki poczęstunek oraz zabawa taneczna.

GALERIA ZDJĘĆ

WYCIECZKA DO MANUFAKTURY CUKIERKÓW

Dnia 1. grudnia b.r. klasy 1a i 1b wybrały się na wycieczkę do manufaktury cukierków "cukier lukier" w Szczecinie.
Na miejscu mieliśmy okazje poznać proces ręcznego wyrobu słodyczy: cukierków oraz lizaków. Po pokazie każdy uczeń miał możliwość własnego wyrobu. Powstały piękne lizaki: minionki, serduszka, Mikołaje. Dzieci były bardzo skupione i zadowolone ze swojej pracy. To był dzień pełen wrażeń.

GALERIA ZDJĘĆ

"ŚNIADANIE DAJE MOC"

Uczniowie klasy pierwszej z wielkim zapałem włączyli się w przygotowywanie kanapek w ramach akcji "Śniadanie daje moc".

GALERIA ZDJĘĆ

KONKURS "BEZPIECZNIE TU I TAM"

Nasza klasa aktywnie włącza się w konkurs fundacji Orange. Oto emotikony, które stworzyły dzieci po lekcji: "Internet jest cudownym wynalazkiem".

GALERIA ZDJĘĆ

"NASZA PIERWSZA WSPÓLNA PRACA"


Praca w grupach to nie lada wyzywanie! W piątek 16.09.2016r. pierwszy raz uczyliśmy się jak współpracować, by dotrzeć do wspólnego celu - jakim było przygotowanie plakatu.
Uczniowie klasy 1a spisali się na medal - regulaminy, które powstały w ramach wspólnej pracy dotyczyły właściwego zachowania w klasie, na przerwie oraz na placu zabaw zawisły na naszej tablicy."

GALERIA ZDJĘĆ


•O szkoleO patroniePracownicySukcesyDyrekcjaGrono pedagogicznePielęgniarka szkolnaSamorząd Uczniowski

 
 
strona główna  Wstecz  Do góry