Znajdziecie tu Państwo szereg informacji dotyczących naszej placówki. Życzymy miłego zwiedzania. :)

  Wstecz
 
Menu

 

Szkolne życie naszych namłodszych uczniów -
ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY 2011/2012R.
Wiadomość: ZAWSZE PAMIĘTAMY O NASZYCH BABCIACH I DZIADKACH

W tym roku Dzień Babci i Dziadka przypadł w terminie ferii zimowych. Mimo to dzieci z grupy przedszkolnej Przedszkola nr 6 uczciły te dni przedstawiając dla Babć i Dziadków program artystyczny w terminie późniejszym dnia 13.02.2012r.
Przybyli licznie, babcie i dziadkowie mogli podziwiać występy swoich wnuków. Przygotowane tanecznie przez panie Elę Ziomko prowadzącą zajęcia a z rytmiki i wychowawcę Beatę Maldzis dzieci zatańczyły Owczareczka, Koziorajkę, oraz Szota. Zaprezentowały również wiersze i piosenki. Łza w oku zakręciła się zapewne każdemu z zaproszonych gości, kiedy usłyszeli jeden z wielu deklamowanych wierszy - "Wszystko milsze jest, lepsze kiedy w domu ma się na zawsze dobrego kochanego Dziadka i najukochańszą babcię".
Własnoręcznie wykonane przez dzieci serca z kompozycją kwiatów i "śmieszne portretowe laurki" sprawiły gościom zapewne wiele radości. Poza tym zimowa aura sprzyjała prezentacji przez dzieci piosenek muzyczno - ruchowych o tematyce zimowej.
Spotkanie w gronie najstarszych z rodzin naszych wychowanków było również okazją do wspomnienia tych , których już wśród nas nie ma, a także tych samotnych ludzi , którzy nie mają okazji do takich spotkań.
Spotkanie, podczas którego babcie i dziadkowie podziwiali występy swoich wnuków było zadedykowane dla nich i dla tych wszystkich, którym nie dane jest uczestniczenie w takich uroczystościach.

Beata Maldzis

GALERIA ZDJĘĆ


•O szkoleO patroniePracownicySukcesyDyrekcjaGrono pedagogicznePielęgniarka szkolnaSamorząd UczniowskiOgłoszenia dla rodziców

 
 
strona główna  Wstecz  Do góry